Vážení zákazníci, v případě problémů s dokončením objednávkou nás, prosím, kontaktujte na info@filmtape.cz nebo 721 156 350. Děkujeme za pochopení.

Feelworld Monitor F5 Pro 5,5"

Kód: 141836
Značka: Feelworld
4 590 Kč 3 793,39 Kč bez DPH
Skladem

Externí instalační a napájecí sada Sony F970 navržená pro jednodušší a dokonalejší tvorbu videa. Monitor s dotykovou obrazovkou pro fotoaparáty a kamery.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální nástroje pro seřízení obrazu, zaostření a expozici
F5 Pro určitě znamená okamžité navýšení produkční hodnoty pro filmaře používající bezzrcadlovky a DSLR. Díky své jasné dotykové obrazovce, profesionálním softwarovým nástrojům a šikovným úchytům je neocenitelným nástrojem pro filmaře snažící se dosáhnout více s menší výbavou. Monitor je nabitý užitečnými funkcemi, jako jsou histogram, nepravé barvy, zaostřovací asistent, zabudované audio, pixel to pixel, průvodci rámečky, devítimístná mřížka apod.

Navržen pro všechny situace
Pro připojení monitoru na fotoaparát, hraje vždy významnou roli jeho velikost a hmotnost. My jsme F5 oholili až na pouhých 245 g a přidali na horní a dolní části a pravou stranu šroubové montážní úchyty se závitem 1/4“-20 pro snadné připojení do klece, adaptéru pro výzbroj a sklopného ramena. Na zadní straně je vybaven destičkou pro baterie F970 a instalační sadou. Tato instalační a napájecí sada dokáže napájet a instalovat externí zařízení jako je bezdrátový vysílač, LED světlo a další vybavení připojitelné na Sony F970 bateriovou destičku. F5 Pro je kompatibilní s většinou kamer a zařízeními HDMI ready a je dokonalým společníkem pro filmaře v plné práci.

**5.5" LCD, rozlišení 1920x1080 **
Vysoké rozlišení, jasnější plné barvy

F5 Pro přináší ostrý obraz ideální pro focus pulling a analýzu obrazu na scéně i v terénu. S přirozeným vysokým rozlišením 1920x1080 a displejem 16:9, jasem 500 cd/m2, kontrastním poměrem 1000:1 zachycuje vynikající detaily, takže si můžete užít ostřejší obraz v plných barvách. Široký pozorovací úhel IPS 160 stupňů je vhodný pro sledování z více úhlů. FEELWORLD se řídí normou REC-709 a kalibruje všechny monitory , takže umí eliminovat nepříjemnosti s barevným nádechem.

Snadno ovladatelné prvky na dotykové obrazovce, bezproblémový zoom in nebo out
Pomocí kompletního ovládání přes dotykovou obrazovku můžete snadno a intuitivně přiblížit a oddálit snímek pomocí stažení nebo roztažení dvou prstů na obrazovce.

Kompletní ovládání ve špičkách vašich prstů
Prostě nastavujte a ovládejte pouhým ťuknutím nebo přejetím prstů.
Zabudovaný monitor slouží zároveň jako interaktivní dotyková obrazovka, díky které nastavíte F5 Pro neuvěřitelně snadno a intuitivně. Všechny funkce ovládáte jen špičkami prstů, pouhým ťuknutím anebo přetažením změníte nastavení jednotlivých funkcí. Pokud si přejete z důvodu ochrany vypnout funkci dotykového ovládání, stačí ji vypnout v nabídce nastavení funkcí.

Věrné barvy · Profesionální kalibrace barev
Barevný standard Rec 709.
FEELWORD používá profesionální barevný standard Rec.709 HD a technologie kalibrace barev nastavené pomocí profesionální nástrojové kalibrace ve výrobě pro efektivní kalibraci monitoru a bezproblémovou a přesnou reprodukci barev, bez barevného zkreslení se zobrazením reálného obrazu při natáčení videa.

Věrné zobrazení barev
Monitor FEELWORLD podporuje standardy ITU a HD video Rec.709, konzistentní barevný prostor, pokročilou technologii zpracování obrazu, takže obraz je jasně prezentován s naprosto přirozenými barvami pro zajištění jejich věrného zobrazení a reprodukce fyzické podstaty záběru a umožnění uživateli přesného vyhodnocení kvality vstupních video signálů.

Inovativní provedení externí instalace a napájení
Zeštíhlete si fotografickou výbavu.
Sada Sony F970 pro externí instalaci a napájení je na zadní straně monitoru. Externí sadu lze využít pro instalaci a napájení externího vybavení, jako je bezdrátový vysílač, LED světlo, video konvertor a další zařízení, které lze napájet pomocí baterie Sony F970. Inovativní konstrukční řešení externího napájení snižuje nutnost připojovat se k externím bezdrátovým vysílačům, LED světlům a dalšímu vybavení a tak velkou měrou šetří prostor i hmotnost, které by vybavení jinak zabralo.

Sada je opatřena dvěma křížovými sloty, povolením šroubů si můžete nastavit polohu externího zařízení. Pokud sadu nepotřebujete, stačí opět povolit šrouby a sadu sundat.

Intuitivní ovládací prvky a menu
Pro procházení menu a nastavení funkcí můžete využít dotykovou obrazovku i standardní tlačítka. Tlačítka F5 Pro jsou dobře rozmístěna se snadnou obsluhou. V horní části monitoru jsou 2 nastavitelná funkční tlačítka, můžete si pod ně nastavit nejběžněji používané funkce. Také máte možnost nastavení zkratek pod tlačítko doprava a doleva přímo v menu nastavení, můžete pod ně nastavit úpravu podsvícení nebo zvuku, stisknutím "﹤“ snížíte hodnotu, stisknutím "﹥“ hodnotu zvýšíte. Monitor automaticky ukládá dříve nastavené parametry a původní nastavení drží do dalšího zapnutí. Je to jednoduché a pohodlné, protože nemusíte monitor resetovat.

Návod k obsluze dotykové obrazovky
Monitor i dotyková obrazovka musí být zapnuté. Pro vstup do hlavní nabídky klikněte dvakrát po sobě na obrazovku. Pro rychlé otevření nabídky přejeďte prstem od spodní části obrazovky a klikněte na vybrané menu pro jeho otevření nebo pro nastavení příslušné funkce. Klikněte dvakrát na místní nabídku funkcí a pomocí tlačítek „<" nebo „>"zvolte nastavení funkce. V levé části obrazovky můžete přímo upravit sílu podsvícení a na pravé části obrazovky máte možnost přímého ovládání hlasitosti. Pro výstup z nabídky stačí kliknout do kteréhokoliv místa pod nabídkou.

4K HDMI Input & Loop Output
F5 Pro má 4K HDMI smyčku vstup-výstup, což umožňuje nejen zobrazení živých signálů, ale také možnost jejich odeslání na další monitory najednou. Monitor tak dokáže zobrazit živý obraz na více displejích najednou při zachování originální kvality obrazu videa. A k tomu navíc můžete pomocí stereo 3,5 mm sluchátkového konektoru také poslouchat zvukovou stopu.

Aplikace HDMI Output
Připojení k bezdrátovému vysílači.
Přenos obrazu k režisérovi v reálném čase. Flexibilnější přechody mezi scénami bez kabelů vhodné pro venkovní natáčení.

Přímé připojení na monitor režiséra
Možnost zobrazení na více displejích najednou.

Napájení bezzrcadlovky nebo DSLR
FEEL WORD F5 Pro je ideální externí monitor pro bezrcadlovky a DSLR fotoaparáty. Díky napájecí sadě je možné z monitoru napájet fotoaparáty i kamery. S volitelným bateriovým kabelovým adaptérem prodloužíte s F5 Pro provozní dobu fotoaparátu a přitom můžete využívat větší obrazovky.

Více možností napájení
K napájení pomocí F970 a vstupu 12V DC také podporuje vstup 5V typ C, který lze napájet pomocí mobilní nabíječky nebo powerbanky. (min. 5V/2A.)

Upozornění: Port 5V Typ C slouží pouze k napájení, nikoliv pro přenos dat a neumí smyčkové napájení.

Šikovné montážní prvky - Sklopné rameno
Všechny monitory F5 Pro se dodávají se sklopným ramenem na sáňkách. Filmař tak má bezpečnou možnost nastavení monitoru při zachování nízkého profilu.

Díky tomu je možné monitorem F5 Pro otáčet o 360° a dosáhnout tak dobrého sledovacího úhlu. Bezpečné a odlehčené uchycení pomocí sáněk nebo závitu 1/4“-20 se skládá ze sáněk pro uchycení blesku, mikrofonu, světla LED nebo bezdrátového přijímače.

Flexibilní montáž na fotoaparát i gimbal
Pro co nejlepší různé pozorovací úhly.
F5 Pro je opatřen standardními úchytnými body 1,4“ (nahoře, dole, vpravo a uprostřed zadní části) pro jeho upevnění na fotoaparáty a rigy. Nejenom, že ho můžete instalovat na monitor pomocí sklopného ramena, ale také na ruční stabilizátor nebo ho bezpečně uchytit na horní část svého fotoaparátu jako nepřekonatelný HD hledáček! Pokud ho připevníte ke spodní části vašeho zařízení, můžete také využít funkce překlopení obrazu a tak udržet správnou orientaci obrazovky!

Přenosná sluneční clona, jednoduchá instalace
Monitor F5 Pro je opatřen stínítkem umožňující fotografovi se více soustředit na viditelnější obraz bez otravného silného světla. Rychlý a jednoduchý instalační proces oceníte zejména při fotografování nebo natáčení venku.

Obsah balení: F5 Pro Monitor, kabel Micro HDMI, sklopné rameno, brašna, sluneční clona, montážní klíč, návod

Doplňkové parametry

Kategorie: Monitory
Bateriové držáky: NP-mount
Dotyková obrazovka: Ano
Rozlišení: 4K
Velikost displeje: 5,5"
Vstup: HDMI, Audio
Výstup: HDMI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Feelworld je technologicky vyspělý podnik specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a prodej náhledových monitorů pro fotoaparáty, FPV monitorů, průmyslových ovládacích dotykových LCD monitorů a lékařských monitorů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení