Vážení zákazníci, v případě problémů s dokončením objednávkou nás, prosím, kontaktujte na info@filmtape.cz nebo 721 156 350. Děkujeme za pochopení.

NANLITE Lantern softbox LT-80 pro Forza 80cm

Kód: 404579
Značka: Nanlite
4 190 Kč 3 462,81 Kč bez DPH
Skladem

Lantern softbox LT-80 pro LED světla Nanlite série Forza (80cm) s Easy-Up bajonetem typu Bowens

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lantern softbox LT-80 určený pro LED světla Nanlite série Forza je ideální pro osvětlení zhora nebo ke zvýšení úrovně okolního osvětlení. Spojuje v sobě kvalitu rovnoměrného, všesměrového světla vycházejícího z kulového zdroje (tzv. "China Balls") spolu s dlouhou životností a přenositelností moderních softboxů.

S použitím 31" sférického designu má Lantern softbox LT-80 široký 270° úhel paprsku. Nyní můžete šířit světlo do všech směrů a naplnit vaše studio měkkým, rovnoměrným světlem, které je ideální pro portréty nebo komerční fotografii.

Každý Lantern softbox Nanlite obsahuje čtyřsekční rolovací "sukni" pro ovládání světla. "Sukně" mohou být rychle připevněny k řízení 270° paprsku a mohou být také srolovány nahoru nebo dolů pro odrazení nežádoucího světla. Srolováním jedné nebo více sekcí "sukně" můžete udržovat světlo z oblastí, které nechcete osvětlit, nebo můžete srolovat dolů všechny sekce pro malý, měkký kruh světla.

Softbox je vybaven Easy-Up bajonetem Bowens s pružinovým zámkem tyček, který je kompatibilní s LED světly série Forza. Rychle zacvakněte tyčky na místo pro nastavení softboxu, a poté je uvolněte tažením proti síle pružiny.

Tento téměř univerzální bajonet typu Bowens rozšiřuje kompatibilitu softboxu s rozsáhlou řadou LED světel, zábleskových světel a trvalých světel.

Obsah balení:

  • Lantern softbox Nanlite LT-80
  • Čtyřsekční rolovací "sukně" pro ovládání světla
  • Bajonet Bowens

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Nanlite vyvíjí inovativní LED světla a příslušenství v rámci širokého a univerzálního sortimentu výrobků pro filmaře a fotografy. V sortimentu výrobků najdete různé typy světelných trubic, kruhových světel, světelných panelů, přenosných LED světel, softboxů a dalšího příslušenství, které obohatí vaši světelnou výbavu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení