Vážení zákazníci, v případě problémů s dokončením objednávkou nás, prosím, kontaktujte na info@filmtape.cz nebo 721 156 350. Děkujeme za pochopení.

Hohem

Společnost Hohem byla založena roku 2014 a je předním světovým výrobcem v oblasti gimbalových technologií. Poskytuje vysoce inteligentní systémy stabilizace obrazu a revoluční stabilizační produkty a řešení. Od svého založení společnost uvedla na trh několik stabilizátorů pro chytré telefony, akční kamery a DSLR kamery. Výrobky společnosti Hohem se prodávají do více než 50 zemí světa a jsou jedny z nejprodávanějších mezi stabilizátory. I přes to, že se jedná o technologicky vysoce vyspělou společnost, soustředí se výrobce Hohem na uživatele a jejich produkty jsou vždy uživatelsky velmi přívětivé a snadné pro používání. V roce 2020 uvedla společnost Hohem na trh nejlehčí tříosý skládací stabilizátor pro chytré telefony na světě a získala cenu SVIEF Disruptive Innovation Award ve Spojených státech, díky které se značka stala novým měřítkem vyspělosti v odvětví stabilizátorů.

Žádné produkty značky Hohem nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení