Vážení zákazníci, v případě problémů s dokončením objednávkou nás, prosím, kontaktujte na info@filmtape.cz nebo 721 156 350. Děkujeme za pochopení.

Rotolight

Rotolight je průkopnická britská technologická společnost, která se specializuje na výrobu světově oceňovaných produktů LED osvětlení pro fotografy a filmaře. Společnost Rotolight je známá pro neustálé posouvání hranic technických inovací a vytváří produkty, které tvůrcům poskytují jedinečné nástroje umožňující realizovat jejich touhy a kreativní vize. Společnost dlouhodobě udává trendy následované jinými výrobci a za dobu své existence představila nespočet prvotřídních funkcí, čímž si vysloužila široké uznání a řadu globálních ocenění za inovaci, technickou dokonalost a kvalitu produktů. Jako rodinný podnik má společnost Rotolight jedinečný dlouhodobý výhled, který ji umožňuje soustředit se na neustálé investování do vývoje špičkových produktů a zcela jedinečného uživatelského zážitku pro zákazníka.

Žádné produkty značky Rotolight nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení